Autoryzowany dealer Yamaha

Wiadomości Yamahy

1 lipca 2024

Kolejny horyzont jest bliżej. Yamaha Ténéré 700 w nowej, niższej cenie.

Chcesz doświadczyć uczucia prawdziwej wolności? Postaw na Yamahę z segmentu Adventure i odkryj, co skrywa horyzont. To doskonały moment, bo w ramach promocji Ténéré 700 zyskała nową, obniżoną o 2000 zł cenę.

Szyba w stylu rajdowym, solidne osłony dłoni oraz lekka owiewka zapewnią ochronę przed niesprzyjającą pogodą, a cztery ledowe soczewki rozświetlą najciemniejsze pustkowia. Agresywny wygląd, inspirowany legendarnym Rajdem Dakar, to tylko wstęp do tego, co oferuje Yamaha Ténéré 700. Niezależnie od warunków, błyskawiczny dopływ mocy zapewni silnik o pojemności 690 cm3, spełniający normę Euro 5, a potężny moment obrotowy oraz zoptymalizowana skrzynia biegów zagwarantują pełną kontrolę. 

Kompromis pomiędzy doświadczeniem przygody a wygodą prowadzenia nie jest konieczny. Komfort, nawet w najtrudniejszych warunkach, zapewni płaska kanapa oraz wąskie nadwozie, ułatwiające zarówno jazdę na siedząco, jak i w pozycji stojącej. Płynną jazdę umożliwi regulowany widelec upside-down o dużym skoku, a dzięki tylnemu amortyzatorowi z wprowadzoną regulacją, ustawienia dostosujesz odpowiednio do planowanej trasy. Pełnię wyboru odda też układ ABS z trzema trybami pracy, które zmienisz  w zależności od tego, co znajdzie się pod kołami – od asfaltu autostrady, przez pustynny piach, po wymagający górski szlak. Nic nie będzie Cię ograniczać, bo 16-litrowy zbiornik paliwa da zasięg ponad 350 km bez konieczności tankowania, a przyczepne opony Pirelli Scorpion Rally, poradzą sobie w każdych warunkach. 

Dopełnienie funkcjonalności w doskonałym stylu stanowi kokpit z 5-calowym kolorowy ekranem z dwoma motywami do wyboru. Dodatkowo, za pomocą  aplikacji MyRide, swoją Yamahę Ténéré sparujesz ze smartfonem, więc pozostaniesz w kontakcie z najbliższymi, a wszelkie parametry motocykla zobaczysz na bieżąco. 

Tylko do końca wakacji, w ramach promocji, cena Yamahy Ténéré 700 została obniżona o 2000 zł i wynosi obecnie 48 000 zł. 

Promocja dotyczy rocznika modelowego 2023 oraz 2024 i obowiązuje od 1 lipca do 31 sierpnia 2024 roku. Regulamin promocji dostępny tutaj